Cégünk küldetése, hogy minden vállalkozás számára megtalálja, megtervezze a legmegfelelőbb informatikai megoldásokat.
Ennek érdekében tevékenységünket egyedi megközelítéssel végezzük: alkalmazunk nemzetközileg ismert és elismert módszertanokat, ám nem hiszünk abban, hogy a legjobb gyakorlatok minden vállalatnál, minden helyzetben változatlanul alkalmazhatóak, ezért a módszertanokat 60+ év IT vezetői gyakorlatunk alapján az adott feladathoz testre szabva hasznosítjuk.
Enterprise Architecture módszer
Az Enterprise Architecture szakterület korántsem újdonság. Már 20 évvel ezelőtt megjelent és két alapvető problémára kereste a választ:
- a rendszerek növekvő komplexitása: a vállalatok egyre többet költöttel informatikai rendszerek bevezetésére
- gyenge üzleti harmonizáció: a vállalatok számára egyre nehezebb volt az egyre drágább informatikai rendszereket a valós üzleti igények szolgálatába állítani
Stratégiai térkép
A stratégiai térkép fogalma a Balanced Scorecard módszer egyik komponenseként vált közismert fogalommá. A Balanced ScoreCard (rövidítve: BSC) egy stratégiai vezetési eszköz (keretrendszer). Magyarra kiegyensúlyozott stratégiai mutatószám-rendszerként lehet lefordítani, de a hazai gyakorlatban is az angol elnevezés használatos. A Robert S. Kaplan – David S. Norton szerzőpáros 1992-től 2004-ig 3 könyvben (magyarul: Balanced Scorecard, Complex Kiadó Kft., 2004; A stratégia központú szervezet, Panem Kft., 2002; Stratégiai térképek, Panem Kft., 2005) és több pulikációban hozta nyilvánosságra nézeteit az általuk kifejlesztett balanced scorecard rendszerről.
Munkamódszerünk
Amennyiben tevékenységünk, szolgáltatásaink felkeltették érdeklődését, mert úgy látja, hogy ezek hozzájárulhatnak sikerességéhez, kérjük keressen fel minket.
A megbízást általában projekt jelleggel hajtjuk végre.